KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15696335
nr 1569 6335
Blandteknik
Karl Gerhard Larsson "Kalle Tavla" (1931-2004), "Nini". Signerad, blandteknik, daterad 1963,68x31 cm, yttermått inklusive ram. 81x45 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 oktober 2023
kl 20:22:26
6/10 13:35:04
9/10 20:11:08